Rejestracja
jestem
AGENCJĄ REKRUTACYJNĄ
PRACODAWCĄ
Dane użytkownika

maksymalnie 3MB
Dane firmy
Firma zarejestrowana Rejestracja nowej firmy

Jeśli Firma jest już zarejestrowana w serwisie HRfactory.pl, podaj jej numer NIP, wówczas jej dane zostaną automatycznie zaczytane do Twojego profilu

Jeśli chcesz zarejestrować nową Firmę użyj formularza w zakładce "Rejestracja nowej Firmy"

UWAGA! Ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych bez podania przyczyny. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgadzam się na otrzymywanie ofert handlowych na podany adres poczty elektronicznej

Administratorem Pana/Pani danych jest HR Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Różanej 9/6 (zwana dalej HR Factory), tel. +48 780 016 316 (koszt zgodny ze stawką operatora), e-mail: kontakt@hrfactory.pl. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w HR Factory Sylwią Duchna, tel: +48 508 306 787, e-mail: sylwia.duchna@hrfactory.pl.
...więcej

Dane osobowe są przetwarzane przez HR Factory wyłącznie w przypadkach wyrażenia dobrowolnej osobnej zgody na konkretne cele (w szczególności otrzymywania ofert handlowych HR Factory) na podstawie art. 23 ust. 1 punkt 1, w przypadku zarejestrowania się w serwisie HRfactory.pl na podstawie art. 23 ust. 1 punkt 3 (dane niezbędne do realizacji umowy/świadczenia usługi) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2016 r., poz. 922.).
Osoby, którym ujawnia się dane (odbiorcy danych) są upoważnionymi pracownikami lub współpracownikami HR Factory, którzy w celu wykonania swoich obowiązków muszą posiadać do nich dostęp, użytkownikom serwisu HRfactory.pl oraz pracownikom zewnętrznej firmy hostingowej i odpowiedzialnej za obsługę informatyczną serwisu HRfactory.pl.
Państwa dane osobowe są przetwarzane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz tak długo, jak jest to konieczne do spełnienia wymogów prawa adekwatnych do sytuacji przetwarzania lub jest to niezbędne w celu rozstrzygnięcia ewentualnych roszczeń.
Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania lub wniesienia żądania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz zażądania ich kopii. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
Podają Państwo swoje dane HR Factory dobrowolnie, jednak ich podanie np. w przypadku zawarcia umowy współpracy dotyczącej korzystania z serwisu HRfactory.pl jest niezbędne do jej realizacji. Niepodanie danych w konkretnym przypadku będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usługi serwisu HRfactory.pl.


Korzyści
dla pracodawcy
  • Błyskawiczny dostęp do najlepszych rekruterów w całej Polsce
  • Szybszy dostęp do najlepszych kandydatów, także niszowych specjalistów
  • Skrócenie czasu rekrutacji i ograniczenie jej kosztu
  • Brak kosztów publikacji ogłoszenia i korzystania z serwisu
  • Sam ustalasz wysokość „success fee” i płacisz tylko za efekt
  • Gwarancja na pracownika
  • Wszystko w jednym miejscu
  • Mniej telefonów od agencji szukających nowych zleceń
  • Dając ogłoszenie pozostajesz anonimowy do momentu wyboru agencji
  • Proste i przejrzyste zasady współpracy dla obu stron